AMI-M31NA-6A-36-D
Altran Magnetics
Power Line Filter - 3 Phase - 36A - 440VAC - 50Hz/60Hz - Threaded Stud Termination - Flange Mount.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +