RM84-2012-35-5110
Altech
Power Relay 110VAC 8A DPDT THT
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Power Relay 110VAC 8A DPDT THT
Search Keywords: RM842012355110
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Altech
  • Part No:
    RM84-2012-35-5110
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    PL
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • AC Coil Voltage:
    110 V