C-TEC2403-1
Altech
Ultra-Capacitor Module - DC Input - Input 24VDC (+/-) 20% - Output 23V (+/-) 2% 3A - IP 20 - -40/+60 C - 93x60x116mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +