A16CR25-25A
Altech
Overload Relay for A16C-9A~32A - Class 10 - Adjust 17A to 25A.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +