56.OW69.2400N
Altech
Electromechanical Relay 24VDC 820Ohm 8A DPDT(29x13x25.5)mm THT Safety Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +