2P16UL3/12
Altech
Bus Bar - 2 Pole - 12 Pin - 115A/480VAC - 16Sqmm - For Use With Miniature Molded Circuit Breakers - Press Fit.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +