PC1A12AWA
Aleph America
Reed relay - Open frame and encased package - Industry standard package style – 12 VDC – 500 ohm – 1 A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +