ENB1BM101F16OT
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 100uF - 80V - -40°C to 130°C - 8mm Dia x 16mm - Radial Thru Hole - 3000 Hours
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +