EMK1HM101FB0D00R
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 100uF - 50V - -40°C to 105°C - 8mm Dia x 10.5mm - SMT - 2000 Hours
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +