IELK1-1-62-20.0-91-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic-Hydraulic 1 Pole Toggle 250 VAC UL1077 20A | Sensata - Airpax IELK1-1-62-20.0-91-V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +