RM252-020-311-2900
Airborn
Connector Receptacle - 20 Positions - 2 Rows - Female Sockets - 0.075" (1.91mm) Pitch - 3A Current - Through Hole - Right Angl ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Connector Receptacle - 20 Positions - 2 Rows - Female Sockets - 0.075" (1.91mm) Pitch - 3A Current - Through Hole - Right Angle.