AMER150-50300CAZ-NAF
Aimtec Inc.
AC-DC/DC-DC LED Driver - 150W - 3A Max Output - Single Output - 90 to 305VAC or 130 to 430VDC - 36 to 50V Output - No Dimming ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
AC-DC/DC-DC LED Driver - 150W - 3A Max Output - Single Output - 90 to 305VAC or 130 to 430VDC - 36 to 50V Output - No Dimming Option - NA Wires.