AMEPR15D-15100AZ-110
Aimtec Inc.
AC-DC LED Driver - 15W - 1A Max Output - Single Output - 90-135VAC Input - 8 to 15V Output - 3000VAC Isolation.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +