AMEPR10D-4025AZ-110D
Aimtec Inc.
AC-DC LED Driver - 10W - 0.25A Max Output - Single Output - 90 to 135VAC Input - IP20 - 30 to 40V Output - 3000VAC Isolation.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Trays Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +