MLV0402NA018V0020
AEM INC.
Multilayer Varistor - SMD - <0.5nS Resoponse - Max Voltage 14 VAC/ 18 VDC - Breakdown Voltage 24 (21.6~26.4) Volts - Peak Curr ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Multilayer Varistor - SMD - <0.5nS Resoponse - Max Voltage 14 VAC/ 18 VDC - Breakdown Voltage 24 (21.6~26.4) Volts - Peak Current 20 A - Cap 45 pF