SW-PB7-B321L2R12V-9CL
Adam Tech
Anti-Vandal Pushbutton - SPDT - NO-NC - (Ith/Ui) 3A@250VAC Max. - -25°C to +55°C - 16mm panel cutout diameter - red LED ring - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Anti-Vandal Pushbutton - SPDT - NO-NC - (Ith/Ui) 3A@250VAC Max. - -25°C to +55°C - 16mm panel cutout diameter - red LED ring - 12V LED voltage