SW-PB7-B221L3R12V-9CL
Adam Tech
Anti-Vandal Pushbutton - SPDT - NO-NC - (Ith/Ui) 5A@250VAC Max. - -25°C to +55°C - 19mm panel cutout diameter - red LED ring a ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Anti-Vandal Pushbutton - SPDT - NO-NC - (Ith/Ui) 5A@250VAC Max. - -25°C to +55°C - 19mm panel cutout diameter - red LED ring and mark - 12V LED voltage