AX7DAF1-1244.1600T
Abracon
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 1244.1600 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 3.3VDC - SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +