AX7DAF1-108.0000T
Abracon
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 108.0000 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 3.3VDC - SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +