AWSCR-3.68CPLB-C30-T4
Abracon
Miniature Ceramic Resonator - 3.68 MHz - ±0.5% Tolerance - ±0.4% Stability - 30 pF - 30 Ohms - 4000 Pcs/Reel.
Description +