AWSCR-20.00MTD-T
Abracon
Industrial Grade Built-in Capacitance, Ceramic Resonator - 20 MHz - ±0.5% Tolerance - ±0.5% Stability - 15 pF - 40 Ohms - Tape ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Industrial Grade Built-in Capacitance, Ceramic Resonator - 20 MHz - ±0.5% Tolerance - ±0.5% Stability - 15 pF - 40 Ohms - Tape & Reel (1,000pcs/Reel).