AWSCR-20.00CV-T
Abracon
Ceramic Resonator - Built-In Capacitance - 20.00 MHz (+/-) 0.5% - 40 ohms - -25° to +85°C - SMD - 3.7 x 3.1mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +