ATFC-0201HQ-1N2B-T
Abracon
Fixed Inductor 1.2nH 600mA 150 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +