ATFC-0201-2N6B-T
Abracon
Thin Film Chip Inductor - Unshielded - 2.6 nH - ±0.1nH Tolerance - 150m A - 800m Ohm Max - 0201 (0603 Metric) Package - Tape a ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Chip Inductor - Unshielded - 2.6 nH - ±0.1nH Tolerance - 150m A - 800m Ohm Max - 0201 (0603 Metric) Package - Tape and Reel (10kpcs / Reel).