ATFC-0201-1N5B-T
Abracon
Fixed Inductor 1.5nH 250mA 450 Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +