ATCA-05-182M-H
Abracon
Toroidal Inductor - Low EMI - 1800uH (+/-) 20% - DCR 0.68 ohms - 1A - 30.0mm Dia x 17.0mm - Horizontal Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +