ATCA-04-101M-H
Abracon
Toroidal Inductor - Low EMI - 100uH (+/-) 20% - DCR 0.033 ohms - 5A - 27.0mm Dia x 13.5mm - Horizontal Mount
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tray Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +