ATCA-01-200M-H
Abracon
Toroidal Inductor - Low EMI - 20uH (+/-) 20% - DCR 0.021 ohms - 3A - 18.0mm Dia x 11.5mm - Horizontal Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +