ASVMPLV-156.250MHZ-LR-T
Abracon
MEMS Oscillator - 156.250MHZ (+/-) 25ppm - LVDS Output - 2.25 to 3.6VDC - SMD - Tri-state Enable Pin - -40°C to +85°C - Tape& ...
Description +
MEMS Oscillator - 156.250MHZ (+/-) 25ppm - LVDS Output - 2.25 to 3.6VDC - SMD - Tri-state Enable Pin - -40°C to +85°C - Tape&Reel