ASVMPHC-100.000MHZ-LR-T
Abracon
MEMS Oscillator - 100.000MHZ (+/-) 25ppm - HCSL Output - 2.25 to 3.6VDC - SMD - Tri-state Enable Pin - -40°C to +85°C - Tape& ...
Description +
MEMS Oscillator - 100.000MHZ (+/-) 25ppm - HCSL Output - 2.25 to 3.6VDC - SMD - Tri-state Enable Pin - -40°C to +85°C - Tape&Reel