ASVMB-80.000MHZ-LY-T
Abracon
MEMS Oscillator - 80.000 MHz (+/-) 10ppm - 1.8 to 3.3VDC - SMD - 15pF - Standby Pin - -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +