ASVMB-20.000MHZ-LC-T
Abracon
MEMS Oscillator - 20.000 MHz (+/-) 50ppm - 1.8 to 3.3VDC - SMD - 15pF - Standby Pin - -40°C to +85°C - Tape&Reel
Description +