ASV-29.4912MHZ-LCS-T
Abracon
HCMOS Crystal Oscillator - 29.4912 MHz (+/-) 50ppm - 3.3VDC - SMD - 15pF - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +