ASV-27.000MHZ-EJ-T
Abracon
Oscillator - Crystal - XO (Standard) - 27 MHz - Enable/Disable Function - HCMOS Output - 3.3V Supply - ±20ppm Frequency Stabil ...
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
REEL 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Oscillator - Crystal - XO (Standard) - 27 MHz - Enable/Disable Function - HCMOS Output - 3.3V Supply - ±20ppm Frequency Stability - 4-SMD, No Lead.