ASV-20.000MHZ-EJ-T
Abracon
HCMOS Crystal Oscillator - 20.000 MHz (+/-) 20ppm - 3.3VDC - SMD - 15pF - -20°C to +70°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +