ASSFLP-24.000MHZ-C16
Abracon
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +