ASPI-U252010-1R0M-T
Abracon
Ultra Performance Wire-Wound Power Inductor - 1 µH - ±20% Tolerance - 3.1 A - 50m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Ree ...
Description +
Ultra Performance Wire-Wound Power Inductor - 1 µH - ±20% Tolerance - 3.1 A - 50m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Reel.