ASPI-U201610-2R2M-T
Abracon
Fixed Inductor 2.2uH 1.9A 120Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +