ASPI-M2512-100N-T
Abracon
Fixed Inductor 10uH 1A 480Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Fixed Inductor 10uH 1A 480Mohm