ASPI-F1010-6R8M-T
Abracon
Inductor 6.8uH 18.5A 8.9Mohm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Inductor 6.8uH 18.5A 8.9Mohm