ASPIAIG-S8050-3R3M-T
Abracon
Compact Shielded SMD Power Inductor For Automotive - 3.3 µH - ±20% Tolerance - 4.9 A - 20m Ohm Max - Nonstandard Package - 900 ...
Description +
Compact Shielded SMD Power Inductor For Automotive - 3.3 µH - ±20% Tolerance - 4.9 A - 20m Ohm Max - Nonstandard Package - 900 Pcs / Reel.