ASPIAIG-S4035-6R8M-T
Abracon
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 6.8 µH - ±20% Tolerance - 2.2 A - 101m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / ...
Description +
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 6.8 µH - ±20% Tolerance - 2.2 A - 101m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Reel.