ASPIAIG-S4035-4R7M-T
Abracon
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 4.7 µH - ±20% Tolerance - 2.45 A - 82m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / ...
Description +
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 4.7 µH - ±20% Tolerance - 2.45 A - 82m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Reel.