ASPIAIG-S4035-220M-T
Abracon
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 22 µH - ±20% Tolerance - 1.3 A - 290m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / ...
Description +
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 22 µH - ±20% Tolerance - 1.3 A - 290m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Reel.