ASPIAIG-S4035-1R0M-T
Abracon
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 1 µH - ±20% Tolerance - 4.5 A - 24m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Re ...
Description +
Automotive Grade Shielded SMD Power Inductor - 1 µH - ±20% Tolerance - 4.5 A - 24m Ohm Max - Nonstandard Package - 2k Pcs / Reel.