ASPIAIG-F7030-8R2M-T
Abracon
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 8.2 µH - ±20% Tolerance - 5.9 A - 48.73m Ohm Max - Nonstandard Package - 1.5k p ...
Description +
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 8.2 µH - ±20% Tolerance - 5.9 A - 48.73m Ohm Max - Nonstandard Package - 1.5k pcs / Reel.