ASPIAIG-F7030-1R0M-T
Abracon
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 1 µH - ±20% Tolerance - 21.8 A - 5m Ohm Max - Nonstandard Package - 1.5k pcs / ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 1 µH - ±20% Tolerance - 21.8 A - 5m Ohm Max - Nonstandard Package - 1.5k pcs / Reel.