ASPIAIG-F4020-1R0M-T
Abracon
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 1 µH - ±20% Tolerance - 9.6 A - 14.6m Ohm Max - Nonstandard Package - 3k pcs / ...
Description +
High Current Shielded SMD Power Inductor AIG - 1 µH - ±20% Tolerance - 9.6 A - 14.6m Ohm Max - Nonstandard Package - 3k pcs / Reel.