ASPIAIG-F1040-6R8M-T
Abracon
Automotive Grade Molded Power Inductor - 6.8 µH - ±20% Tolerance - 8.5 A - 23.3m Ohm Max - Nonstandard Package - Tape and Reel ...
Description +
Automotive Grade Molded Power Inductor - 6.8 µH - ±20% Tolerance - 8.5 A - 23.3m Ohm Max - Nonstandard Package - Tape and Reel (500 pcs / Reel).