ASPIAIG-F1040-5R6M-T
Abracon
Automotive Grade Molded Power Inductor - 5.6 µH - ±20% Tolerance - 9 A - 19.3m Ohm Max - Nonstandard Package - Tape and Reel ( ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Automotive Grade Molded Power Inductor - 5.6 µH - ±20% Tolerance - 9 A - 19.3m Ohm Max - Nonstandard Package - Tape and Reel (500 pcs / Reel).